Naturalnie Bałtyckie

lorem ipsum

Ryby oznaczone logo Naturalnie Bałtyckie to gwarancja wysokiej jakości. To ryby, dla których morze stanowi o ich dzikości i naturalności. Dzięki pasji i pracy ludzi, dla których Bałtyk to miłość, ryby te poławiane są z poszanowaniem zasobów i dbaniem o to, aby nie zakłócać naturalnej równowagi. Łowione i przygotowywane zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi i w najbardziej przyjazny dla środowiska sposób.

Bliskość zasobów Morza Bałtyckiego sprawia, że od setek lat jest ono naturalnym źródłem wysokiej jakości ryb dla wszystkich mieszkających nad jego brzegami.

Ryby poławiane w Morzu Bałtyckim nie pokonują tysięcy kilometrów zanim trafią na nasze stoły. To także wyraz troski o środowisko i ograniczanie niepotrzebnych zanieczyszczeń związanych np. z transportem. Warto zwrócić na to uwagę wybierając produkty, które trafiają do naszych domów i na nasze stoły.

Dieta bogata w ryby to gwarancja dobrego samopoczucia i witalności. Dlatego tak popularne i polecane są kuchnie śródziemnomorskie i skandynawskie. Ryby Bałtyckie mają wartości i są doceniane we wszystkich krajach Europy, lecz nadal niedoceniane w Polsce.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/kgpr/template-parts/blocks/block_gallery.php on line 9

Naturalnie
Bałtyckie

Wybierając ryby poławiane w zgodzie z naturą masz pewność, że na Twój stół trafiają produkty najwyższej jakości. Gwarantuje to marka Naturalnie Bałtyckie. To jest nasza bałtycka szczerość.

Produkty ze znakiem Naturalnie Bałtyckie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Bibendum est ultricies integer quis. Iaculis urna id volutpat lacus laoreet. Mauris vitae ultricies leo integer malesuada.

Ac odio tempor orci dapibus ultrices in. Egestas diam in arcu cursus euismod.

Brak postów spełniających kryteria

Kontakt

Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb Sp. z o.o.
ul. Węgorzowa 8, 78-100 Kołobrzeg

tel. (94) 35 164 90 wew. 20
e-mail: biuro@kgpr.pl