Nautus

Zapiski z podróży, tajemnicze księgi opisujące przygodę, odkrywanie nieznanego, Morska wyprawa, z niezwykłą załogą , ekscentrycznego kapitana, naukowca, badacza, wyprzedzającego swoje czasy, okręt wyposażony w nowatorskie futurystyczne rozwiązania. Wszystko co sprawia, że nie ma ograniczeń w tej podróży, w eksperymencie, który u swej idei chce zapewnić równowagę, świata natury z eksploracją człowieka, ewolucją i rewolucją.

Wyprawa, która ma udowodnić, że to nie utopia, że balans jest możliwy, nagrodą jest bogactwo doświadczeń, kolorowe wspomnienia, morski świat, który zachwyca, bałtycka odyseja, smaki które są wyrazami emocji, doświadczeniem, które nie sposób zapomnieć.

Historia, która trwa zawierająca się w słowie Nautus.

Produkty

Produkty Nautus ze znakiem Naturalnie Bałtyckie, przygotowane zostały według receptur powstałych w wyniku lat doświadczeń i wiedzy kulinarnej ekspertów współpracujących z KGPR.
Najwyższej jakości produkty pełne odkrywczych smaków i walorów ryby bałtyckiej.

Dostępne w wybranych sieciach sklepów spożywczych, delikatesach rybnych a także za pośrednictwem sklepu internetowego KGPR.

Sklep rybny

Internetowy sklep rybny KGPR, stworzony został z myślą o tym by dać Państwu możliwość zakupu najwyższej jakości ryb morskich, poławianych bezpośrednio przez rybaków KGPR, lub pozyskanych od zaprzyjaźnionych organizacji rybackich.

Gwarantujemy rybę świeżą i mrożoną, a także w postaci konserw i marynat w stałych dostawach. Informacje na temat dostępnego aktualnie asortymentu, terminy dostaw, ceny prezentowane są w naszym sklepie.

Kontakt

Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb Sp. z o.o.
ul. Węgorzowa 8, 78-100 Kołobrzeg

tel. (94) 35 164 90 wew. 20
e-mail: biuro@kgpr.pl