Horeca

KGPR Horeca To produkty poławiane bezpośrednio przez nas, lub pozyskiwane z zaprzyjaźnionych organizacji rybackich. Świeże, lokalne, morskie, naturalnie bałtyckie, z pierwszej ręki, wprost do twojego biznesu. Wybierając KGPR Horeca, wspierasz polskie rybołówstwo bałtyckie oraz racjonalne wykorzystanie jego zasobów. Promujemy świadomą konsumpcję produktów rybnych, do których surowiec pozyskiwany jest z poszanowaniem limitów połowowych, zasad równowagi naturalnej, praw zwierząt, a przetwarzany jest z zachowaniem dobrych praktyk produkcyjnych w przetwórstwie ryb.

W naszej ofercie poza rybami z Morza Bałtyckiego znajdują się również ryby z innych akwenów, poławiane w zgodzie z najwyższymi standardami ekologicznymi.

Gwarantujemy rybę świeżą i mrożoną w stałych dostawach. Szczegóły dostępnego asortymentu , ceny, terminy dostaw można sprawdzić w sklepie internetowym KGPR , a także uzgodnić kontaktując się z nami telefonicznie, lub mailowo.

tel.: 509 977 130
mail.: marcin.pietraszko@kgpr.pl

tel. 503 852 207
e-mail: lcpsr@kgpr.pl

Jeśli myślisz o produktach najlepszej jakości dla swoich klientów, z których przygotować możesz wyjątkowe dania, pełne smaków morza, to pomyśl o produktach KGPR Horeca.

Produkty

Większość naszej oferty stanowią ryby bałtyckie: Śledzie, Szproty, Stornie, Turboty, Dorsze, Trocie bałtyckie, Gładzice, Makrele i inne ryby z Bałtyku, ale także z innych akwenów.

Poza rybą świeżą i mrożoną, dostępną sezonowo, oferujemy produkty przetworzone, konserwy i marynaty.

Sklep rybny

Internetowy sklep rybny KGPR, stworzony został z myślą o tym by dać Państwu możliwość zakupu najwyższej jakości ryb morskich, poławianych bezpośrednio przez rybaków KGPR, lub pozyskanych od zaprzyjaźnionych organizacji rybackich.

Gwarantujemy rybę świeżą i mrożoną, a także w postaci konserw i marynat w stałych dostawach. Informacje na temat dostępnego aktualnie asortymentu, terminy dostaw, ceny prezentowane są w naszym sklepie.

Kontakt

Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb Sp. z o.o.
ul. Węgorzowa 8, 78-100 Kołobrzeg

tel. (94) 35 164 90 wew. 20
e-mail: biuro@kgpr.pl